Skanuotų sąskaitų informacijos importas į apskaitos sistemą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

FPC yra formų apdorojimo programos FormStorm diegėjas,
prižiūrėtojas ir atstovas Lietuvoje 

FormStorm

Kas yra FormStorm?
Programos ir nauda
Atsisiųsti FormStorm demo
Paskaičiuoti finansinę naudą
Konfigūravimas ir Kaina

FormStorm yra formų apdorojimo programa kuri naudoja spausdintinių ir rašytinių raidžių atpažinimą (OCR, ICR, OMR), barkodo pažinimą, formų klasifikavimą, formų pažinimą, iškreiptų formų pažinimą ir sąskaitų faktūrų pažinimą bei leidžia sumažinti išlaidas ir laiką reikalingą nuskaityti ir įvesti informaciją iš popieriaus į duomenų saugyklas.

Jūs galite pritaikyti spausdintinių ir rašytinių raidžių atpažinimą (OCR, ICR, OMR), barkodo pažinimą bet kuriai standartinei formai, arba dalinai standartinei ar visai nestandartinei formai.

Štai kaip veikia FormStorm:

 

FormStorm vykdo sekančius veiksmus, dauguma iš jų yra pilnai automatizuoti:

Scanavimas – galite pajungti skanerį, arba pasirinkti katalogą diske iš kurių imamos dokumentų nuoraukos. FormStorm pritaiko specialią dviejų spalvų technologiją, kad paruošti jūsų nuotraukas geriausiam rezultatui.

Palyginimas – viena iš galingiausių FormStorm technologijų ieško geriausio atitikimo tarp bet kurių įeinančių dokumentų ir tų kurie gali būti jos bibliotekoje. Jei atitikmuo rastas, dokumentas apdorojamas pagal rastam dokumentui pritaikytas taisykles. Jei ne, – forma (pvz. sąskaita faktūra) yra apdorojama kaip nežinomas dokumentas. Ši galimybė leidžia apdoroti pirmąkart gautus dokumentus be atskiro pasiruošimo tam.

Vykdymas – nesvarbu ar forma jau yra bibliotekoje, ar yra pirmąkart gauta, visas spektras procesų ir funkcijų pritaikoma formai, ir reikalinga informacija yra ištraukiama iš jos. FormStorm gali apdoroti neribotą skaičių formų.

Tikrinimas – įdiegta duomenų tikrinimo sistema yra viena iš programos dalių kuri leidžia padidinti tikslumą. Galimų reikšmių sąrašai gali būti priskirti importuojamiems laukams, adresai suderinami su adresų duomenų baze, detalios eilutės yra tikrinamos, kad visos būtų įtrauktos ir jų sumos suskaičiuojamos ir patikrinimos su bendra suma dokumente.

Pertikrinimas – įdiegta galimybė darbuotojo vizualaus duomenų pertikrinimui neatpažintoms reikšmėms. Šis žingsnis jei reikia gali būti praleistas ir duomenų pertikrinimas vykdomas kitur.

Eksportas – Patvirtinta informacija yra eksportuojama standartiniais XML ar CSV formatais kartu su orginalia ir apdorota nuotrauka kuri gali buti archyvuojama ir vėliau peržiūrima.

FormStorm gali būti naudojama kaip viena arba tinklinė tinklinė versija, arba integruota į trečių šalių programas. Paskaitykite daugiau apie FormStorm programas ir jų naudą.